Компенсація Знаку Зодіаку
Субстанційність С Знаменитості

Дізнайтеся Сумісність За Знаком Зодіаку

Пояснення: як Адіті Ашок пропустив олімпійську медаль у гольфі в Токіо

Індійська гольфістка Адіті Ашок зазнала розчарування, коли фінішувала за межами медальної сетки після 72 лунок в особистому заліку серед жінок лише одним ударом. Хто вона і як вона втратила олімпійську медаль у Токіо?

Адіті Ашок виконує удар з бункера на 7-й лунці під час фінального раунду змагань з гольфу серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 року в суботу, 7 серпня 2021 року, у заміському клубі Kasumigaseki в Кавагое, Японія. (AP Photo/Енді Вонг)

Перебуваючи на другій позиції майже весь час турніру та вселяючи надії на несподіване місце на подіумі, індійська гравка в гольф Адіті Ашок змушена була зазнати розчарування, коли вона фінішував за межами медальної сетки після 72 лунок в жіночому особистому заліку лише одним ударом.

Тим не менш, це була надзвичайно заслуговувана гра 23-річного гравця, який зрівнявся з одними з найкращих гравців світу на такій великій сцені під сильним тиском. Насправді, були деякі припущення, що турнір може бути вирішений після 54 лунок через погану погоду. У цьому випадку Адіті повернеться додому зі срібною медаллю.

Також читайте|Чому бронзовий призер на Олімпіаді часто виглядає щасливішим, ніж срібний призер

Хто така Адіті Ашок?

На даний момент уродженка Бангалору є 200-й жінкою-гольфісткою у світі. Вона бере участь у жіночому європейському турі (LET) та турі LPGA у Сполучених Штатах. Вона також виступала на Олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро, посіла 41-е місце. Адіті має три титули LET на своє ім'я і два на індійських трасах, обидва з яких вона виграла як любитель.

Вона є першою індіанкою, яка зіграла та виграла на LET, а також фінішувала другою на європейській трасі в 2016 році, також здобувши нагороду «Новачок року». Вона також фіксувала високі результати в складному турі LPGA, але перша перемога поки що ускользнула від неї.

Як Адіті Ашок потрапила на Олімпійські ігри в Токіо?

Хоча Олімпіада в Токіо була обмежена 60 гравцями, вона не була повністю заснована на світових рейтингах. Мета полягала в тому, щоб залучити гравців з якомога більшої кількості країн, щоб показати широку та глобальну популярність гольфу. Кращі країни — такі як Сполучені Штати та Корея — могли відправити лише обмежену кількість своїх найкращих гравців, тому багато відомих імен пропустили, а деякі навіть вирішили пропустити Олімпіаду.

Адіті посіла 45 місце в списку гравців, які мають право на Ігри. Єдиним іншим індіанцем у цій галузі був Дікша Дагар, який після чотирьох раундів фінішував унічию 50-им.

У чоловічому турнірі, який проходив раніше під час Олімпіади, брали участь два індійських учасника: Анірбан Лахірі (42-е місце) та Удаян Мане (56-е).

23-річна Адіті Ашок родом із Бангалору. (Фото Reuters: Мурад Сезер)

Як Адіті пропустила медаль?

Гольф - це гра з великими полями. Дуже часто дюйми – це різниця між ударом, який впав у лунку, чи просто вийшов. Адіті боровся за місце на подіумі проти деяких з найкращих гравців світу. Останній золотий призер Неллі Корда зі Сполучених Штатів, яка лідирує майже від початку до кінця, є номером у світі. 1 і основний переможець. Срібна призерка Інамі Моне посідає 28 місце, а бронзова призерка Нової Зеландії Лідія Ко – 11 місце. Слід підкреслити, що в такій елітній компанії Адіті не захлинувся і не похитнувся. Це найкращі гравці, які підняли свої ігри, щоб отримати свої медалі.

Адіті зробив лише п’ять ударів за чотири дні, але якщо треба бути суперкритичним, чотири з них відбулися в останніх двох раундах. З раундами 67, 66, 68 і 68 індієць був послідовним у всьому. Те, що могло спрацювати проти неї, так це її нездатність зробити якусь пташку на останніх чотирьох лунках у суботу. Для порівняння, у Моне та Ко на цій ділянці було по дві пташки та жулик. Один здобутий удар виявився вирішальним у тому, що Адіті вилетів із плей-оф і вирішив друге та третє місця.

Також читайте|Адіті Ашок вважає, що «важко бути щасливим» з четвертим місцем на Олімпіаді Адіті Ашок розмовляє зі своєю мамою на Олімпіаді в Токіо. (Фото AP: Енді Вонг)

Гра Адіті зрадила її на останньому відрізку?

За її власним визнанням, стрибати з футболки не є найбільшою силою Адіті. Вона відмінна клюшка і демонструвала цю майстерність протягом усього змагання. У суботу вона часто пропускала фарватер, через що їй було важко наблизитися до лунки. Здебільшого вона впоралася добре, але з Моне і Ко в останньому раунді 65 стріляли, а 68 Адіті не вистачило необхідного.

Зрештою, якщо щось і подарує їй безсонні ночі, то це пропущений удар на 17-й лунці. За її оцінками, вона вдала ідеальний удар і очікувала, що він впаде, але, можливо, боги гольфу були не на її боці. У неї був зовнішній шанс зібрати пташку з 25 футів на останньому лунці, і вона спробувала, але цього не було.

Як результативність Адіті вплине на загальну картину індійського гольфу?

Олімпійські ігри — це найбільший етап у світі спорту, і багато людей, які, можливо, не цікавляться гольфом або не розуміють його тонкощів, слідкували б за прогресом Адіті, оскільки був шанс на медаль. Хоча вона пропустила, це могло б збільшити інтерес до Індії та показати всьому світу, що Індія також може виробляти якісних жінок-гольфістів.

Індійські гравці-чоловіки в гольф постійно відчули свою присутність у міжнародних турах, і досягнення Адіті покажуть, що цей вид спорту має широку базу в країні для представників обох статей.